Laptopy

ZenBook Pro Duo i ZenBook Duo: dwa kolejne laptopy ASUS z Computex 2019

Maj 31, 2019

Oprócz ZenFone 6 Edition 30, ZenBook Edition 30 i notebooków ZenBook, Asus pokazał jeszcze dwa laptopy na Computex 2019: ZenBook Pro Duo i ZenBook Duo.

ZenBook Pro Duo

ZenBook Pro Duo jest wyposażony w ekran OLED HDR o rozdzielczości 4K UHD (3840×2160) i opcjonalny ekran dotykowy ScreenPad Plus z połową 4K (3840×1100). Touchpad ASUS NumberPad może być również używany do wybierania numerów.

Specjalne oprogramowanie ScreenXpert zawiera duży wybór aplikacji, narzędzi i narzędzi, które pozwalają użytkownikom dostosować ScreenPad Plus.

Laptop działa na procesorze Intel Core i9 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060, ma do 32 GB pamięci RAM. Obudowa ma cztery mikrofony, port Thunderbolt 3, dwa porty USB-A, gniazdo słuchawkowe i port HDMI.

Duet Zenbook

Dla tych, którzy potrzebują formy ZenBook Pro Duo, ale mniejszego rozmiaru o przekątnej 14 cali. Obsługuje te same funkcje ScreenPad Plus, ale w lżejszej i bardziej kompaktowej obudowie. Wyposażony w procesor Intel Core i7 i kartę graficzną GeForce MX250, posiada wyświetlacz FHD NanoEdge i wyświetlacz FHD ScreenPad Plus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *